תיקון מדפסות

תיקון מדפסות

תיקון מדפסת- בעיות נפוצות

 

הדפים אינם נמשכים- תקלה נפוצה בה הדף נתקע במדפסת ואינו יכול לצאת.

 

המעבר של הדף מתבצע באמצעות גומיות המורכבות על גבי גלילים קטנים בתוך המדפסת.

 

כיוון שלגומיות של המדפסת יש נטייה להישחק לאחר זמן מה וכן להתלכלך לעיתים קרובות מאבק וכן מדיו המדפסות מתרחש מצב בו הדפים נתקעים. במקרה זה יש להזמין טכנאי מחשבים על מנת שיבדוק האם מדובר בגומייה שנשחקה ועל כן יש צורך להחליפה או שפעולת ניקוי פשוטה תוכל לפתור את הבעיה.

 

הדפסה מלוכלכת- הדף המודפס יוצא מלוכלך ומלא בכתמי דיו ואותיות מטושטשות? קרוב לוודאי שהדיו נפל למקום הלא נכון של המדפסת והתפזר בתוכה. כאן הטכנאי ייעזר בתרסיס לחץ אוויר או במפוח ולאחר מכן ינקה את חלקי המדפסת המלוכלכים.

 

המדפסת אינה מזהה את הטונר- ישנם פעמים בהם מקבלים הודעת שגיאה כי המדפסת אינה מזהה את הטונר או את ראש הדיו. פעמים רבות הסיבה לאי זיהוי זה נובעת מכך שבעת ניסיון ההתקנה לא הוצאתם את סרט המגן מהטונר או שלא הכנסתם אותה בצורה נכונה למדפסת. אם כי הכנסתם את ראש הדיו או הטונר כהלכה קרוב לוודאי שחומר ההדפסה במדפסת נגמר. ההמלצה היא לקרוא לטכנאי על מנת שיבדוק אם זוהי אכן הבעיה ויתקן אותה.

 

תיקון מדפסות- חשוב לקחת בחשבון

 

 

אחריות- בעת רכישת מדפסת תמיד יש לוודא כי יש עליה אחריות ומה אחריות זו כוללת. בנוסף, אם יש לכם אפשרות לעשות מנוי לשירות תיקונים, עשו זאת.

 

אבק- נקו את המדפסת מאבק או משאריות דיו פעם בחודש

 

גומיות- הזמינו טכנאי שינקה את גומיות המדפסת פעם בחצי שנה

 

תיקון או רכישה- כיום, המחירים של המדפסות זולים יותר מאי פעם. לאחר האבחנה של טכנאי מחשבים באשר לבעיה במדפסת, ההמלצה היא לעשות את השיקול בנכון באשר לכדאיות התיקון או עדיפות לרכישה של מדפסת חדשה.

 

טכנאי מחשבים עד הבית או מעבדה- אם אתם מזהים את הבעיה וטכנאי המחשבים שלכם מבטיח לכם כי הוא יכול לתקן את הבעיה במדפסת, קחו בחשבון כי הזמנת טכנאי מחשבים עד הבית לשם תיקון מדפסת יכולה להשתלם יותר מבחינה כספית, מבחינת הוצאות דלק ומבחינת זמן המתנה עד שהבעיה תתוקן על ידי מעבדת תיקונים.

 

אחריות על תיקון מחשבים ומדפסות- תמיד וודאו כי איש המקצוע אשר מתקן לכם את המחשב או המדפסת יספק לכם אחריות על תיקון זה.

JoomShaper